Bukmacher STS zmniejsza wszystkim swoim graczom przegrane za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zagrać dowolny kupon, na którym to będzie minimum jeden typ pochodzący z Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też Ligi Konferencji, aby liczyć najmniejsze przegrane.

50 PLN na europejskie puchary w STS

50 PLN na europejskie puchary w STS

Niewątpliwie przed nami bardzo ciekawe spotkania w Europejskich pucharach, ponieważ dojdzie do kilku bardzo emocjonujących konfrontacji, jak m.in. PSG – Real Madryt, Inter – Liverpool, Salzburg – Bayern Monachium, Porto – Lazio, czy też Barcelona – Napoli.

Natomiast bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim aktywnym graczom i oferuje specjalną akcję promocją „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach 15 do 17 lutego do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce wziąć w niej udział koniecznie musi mieć na uwadze, że wymagane jest to, aby do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Cashback na europejskie puchary:

Bukmacher STS w promocji „Cashback do 50 PLN. Obstawiaj europejskie puchary” kwalifikuję kupony SOLO i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jeden typ pochodzący z rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też Ligi Konferencji
  • zdarzenie koniecznie musi być z oferty przedmeczowej
  • kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50
Bonus do 500 PLN na start u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że za każdy przegrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma zwrot 15% stawki, gdzie maksymalnie może to wynieść nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online każdemu nowemu graczowi na start oferuje 29 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowo użytkownik, który dokona pierwszy depozyt otrzyma jego równowartość do 1200 PLN.

Wyżej wymieniony pakiet powitalny będzie aktywny jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł35 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Następny artykułRankingi bukmacherskie – czy warto na nich polegać?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE