Bukmacher STS przygotował graczom specjalną ofertę promocyjną na powrót rozgrywek NBA. Wszyscy użytkownicy w ramach oferty „Bonus od depozytu na NBA” mogą otrzymać dodatkowe środki. A mianowicie na ich konto może trafić nawet extra 250 PLN.

Extra bonus dla graczy za wpłatę. Bonus do 250 PLN

Extra bonus dla graczy za wpłatę. Bonus do 250 PLN

Po blisko czterech miesiącach przerwy wracamy z meczami ligowymi w NBA. Na powrót tych rozgrywek na pewno czekało wiele osób.

To sprawiło, że bukmacher STS „rozdaje” gotówkę wszystkim swoich graczom w ramach akcji „Bonus od depozytu na NBA”. A dostępna jest ona od 30 lipca od godz. 01:00 do dnia 02 lipca do godz. 23:59.

Chcesz wziąć udział w tej ofercie? Jak tak to musisz pamiętać, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Premia do 250 PLN za wpłatę

Podstawowy krok w ramach tej oferty jest to dokonanie depozytu. Minimalna kwota, jaką objęta jest ta promocja to 50 PLN.

Następnie pozostaje graczom zagranie już kuponu za nie mniej niż 50 PLN, które musi spełniać następujące warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • co najmniej jedno zdarzenie z koszykówki z oferty przedmeczowej

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Spełniłeś powyższe warunki promocji? Doskonale. Na Twoje konto STS trafi extra bonus, a mianowicie premia w wysokości 25% dokonanej wpłaty. Maksymalna wartość, jaką może dostać gracz to 250 PLN.

Bonus bez wpłaty własnego u legalnego bukmachera STS:

Wszyscy nowi użytkownicy na start u bukmachera STS online za dokonanie rejestracji otrzymają extra 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to co najważniejsze bez wpłaty własnej.

Na kolejne darmowe środki będzie mógł liczyć ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma on równowartość dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN.

Należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom pod jednym warunkiem. A mianowicie, jeśli w formularzu rejestracyjnym wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod promocyjny u bukmachera Fortuna na bonus do 2220 PLN
Następny artykułBonus co tydzień do 100 PLN na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE