Pomimo, że oferty na obstawienie meczy nie są zbyt bogate to legalny bukmacher BetClic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom „Liga BetClic. Bonus co tydzień”. W ramach tej oferty każdy użytkownik może liczyć na darmowy bonus co tydzień za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Liga BetClic online

Liga BetClic online

Jak dobrze wiadomo korona wirus mocno dał się we znaki również i sportowcom. To wszystko sprawia, że obstawianie meczy nie jest łatwe, gdyż praktycznie każda dyscyplina obecnie jest zawieszona.

Jednak w żadnym stopniu ten kryzys nie dotyczy E-sportu, gdzie to rozgrywki są rozgrywane regularnie bez żadnej przerwy. I właśnie ta obecnie dyscyplina obecnie przeżywa prawdziwy „buum”.

Bukmacher BetClic przygotował promocję swoim graczom, w której to każdy gracz może liczyć co tydzień na darmowe bonusy za obstawienie meczy. Akcja „Liga BetClic. Bonus co tydzień” dostępna jest typerom w dniach:

Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

Darmowy bonus za obstawienie meczy.

Gracz, który chce wziąć udział w akcji „Liga BetClic. Bonus co tydzień” koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty promocyjnej.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu tego warunku graczowi pozostaje już obstawienie meczy. Bukmacher BetClic kwalfikuje kupony wielokrotne, tzw. [AKO], których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00. Stawka minimalna zakładu to 20 złotych.

Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Warto jest mieć na uwadze, że typy mogą pochodzić z każdej dyscypliny.

Użytkownik, który zagra co najmniej dziesięć kuponów w jednym okresie może liczyć na darmowy bonus. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest wyłącznie od ilości zagranych kuponów:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zostały rozliczone zakłady.

Kod promocyjny w BetClic Polska 2020:

Legalny bukmacher w Polsce BetClic przygotował specjalną ofertę powitalną graczom już na start. Każdy typer już na sam początek może skorzystać z zakładu bez ryzyka do 550 PLN.

Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie w momencie, kiedy użytkownik wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu mecze obstawiać można wyłącznie przez internet.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSporty wirtualne. Darmowy bonus 25 PLN dla każdego za obstawienie meczy.
Następny artykułPewne 20 PLN na start ze sportami wirtualnymi w STS!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE