Bukmacher STS w swojej ofercie posiada bardzo ciekawą ofertę promocyjną, a mianowicie „Bezpieczne 14 PLN” na Esport. Wystarczy zawrzeć zakład z tej dyscypliny, aby w przypadku przegranej otrzymać bonus o wartości 14 PLN.

Darmowy bonus za przegrany kupon z Esportu

Darmowy bonus za przegrany kupon z Esportu

Nie da się ukryć ,że na przestrzeni ostatnich tygodni Esport jest bardzo popularny wśród graczy. Wynika to z tego, mecze w tej kategorii są rozgrywane bez żadnych ograniczeń.

To wszystko sprawiło, że bukmacher STS wychodzi graczom na przeciw w i w swojej ofercie posiada akcje „Bezpieczne 14 PLN. Dostępna jest on typerom do 26 kwietnia do godziny 23:59.

Chcesz wziąć udział w tej akcji? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”.

Mniejsze przegrane na Esport

Następnie pozostaje graczom już obstawienie meczy. W ramach tej akcji bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakładu wielkokrotne, na których muszą znajdować się do najmniej trzy typy.

Należy mieć na uwadze, że wszystkie zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.50.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bogata, a poza tym rozgrywane są regularnie pojedynki, w takich grach jak np. CS, FIFA oraz LoL.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Trzeba mieć na uwadze, że stawka kuponu musi wynosić równa 28 PLN. Natomiast zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Promocja obejmuje jest pierwszy zakład. Jak okazał się on wygrany, to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma bonus o wartości 14 PLN.

Bonus na start w STS.

Specjalny pakiet powitalny graczom przygotował legalny bukmacher STS. Wszyscy nowi typerzy już na sam początek mogą otrzymać 29 PLN na start i to bez dokonywania na wpłaty.

Kolejna premia znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas typer otrzyma bonus równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.

Warunkiem koniecznym do skorzystania z powyższych bonusów jest fakt, że gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 20 PLN na start ze sportami wirtualnymi w STS!
Następny artykułBetclic i Misja: Esport – bonus 40 PLN dla fanów obstawiania gier komputerowych!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE