Legalny bukmacher Betclic Polska przyznaje wszystkim swoim graczom extra premię za obstawienie zdarzeń z Esportu. Typerzy oprócz wygranej otrzymają premię o wartości 40 PLN.

Darmowe 40 PLN na Esport

Darmowe 40 PLN na Esport

Obstawienie Esportu podczas ostatnich tygodni stało się niezwykle popularne. Przyczyna tego niewątpliwie jest bardzo prosta. Mecze w tej dyscyplinie trwają bez żadnych ograniczeń i co najważniejsze zgodnie z terminarzem. A tego nie można przecież powiedzieć o innych dyscyplinach, które aktualnie są zawieszone.

Bukmacher Betclic do nagradzania swoich aktywnych graczy, którzy w ramach akcji „Misja Esport” obstawiają mecze. W zamian mogą otrzymać dodatkowa gotówkę o wartości 40 PLN i to w dodatku oprócz wygranej.

Ta akcja trwa do 12 maja do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać pamiętać trzeba, że koniecznie trzeba się zapisać. Zrobić to trzeba w bardzo prosty i szybki sposób. W pierwszej kolejności zalogować się trzeba na swoje konto www.Betclic.pl, zaś następnie wymagane jest od gracza kliknięcie w guzik „Dołącz„, a znajduje się on w zakładce tej oferty.

Bonus 40 PLN na Esport

Kolejna czynnością, jaką trzeba wykonać w tej akcji jest to obstawianie meczy. Bukmacher Betclic kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, na których musi znajdować się minimum dwa typy, zaś kurs całkowity zakładu nie może wynieść mniej niż 2.00.

Nie da się ukryć, że gracze mają z czego wybierać. Bowiem oferta bukmacherów Betclic na Esport jest bardzo bogata. W dodatku gracze mogą mieszać typy, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Istotnym aspektem w ramach tej oferty jest fakt, że stawka minimalna kuponu promocyjnego to 20 PLN. Natomiast te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Gracze, których zakłady spełniają powyższe warunki, a poza tym zostały rozliczone, jako wygrane to użytkownicy oprócz wygranej otrzymają dodatkowe środki o wartości 40 PLN.

Kod na 550 PLN u bukmacher Betclic

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska a poza tym wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 dokonają aktywacji Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Wówczas, jak zakład okaże się przegrany to użytkownik nie odczuję w żadnym wypadku straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczny zakład na Esport u bukmachera STS. Zwrot 50% stawki za przegrany zakład.
Następny artykułPiłkarski typer w Betclic. Bonusy dla graczy za obstawienie meczy 20 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE