Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym swoim graczom por mocję na start w postaci Cashhbacku, czyli zakładu bez ryzyka. W razie przegranej ten operator dokona zwrotu stawki nawet o 510 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego KOD510.

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

510 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał jeszcze z usług bukmachera BetClic Polska.

Pierwszy krok tej akcji jest założenie konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.betclic.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak chociażby imię czy też nazwisko. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skompilowany, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że wspomniany bukmacher Betclic Polska dokona aktywacji pakietu powitalnego. Istotne w tym wszystkim jest to, że później nie będzie takiej możliwości jego wpisania.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: BETFAN

Po czym użytkownik musi dokonać jedynie wpłaty i zagrać kupon.

Nie ma żadnych wytycznych odnośnie kursów, stawki, czy też zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Jeśli się okaże, że pierwszy kupon okazał się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej legalny bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan
Następny artykułMilenium bonus powitalny 3170 PLN Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE