Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera BetClic to jest to dobra okazja, żeby je założyć. ponieważ ten operator już na start oferuje bonus nowym graczom nawet do 1000 PLN.

BetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!

BetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic!

Chcąc otrzymać darmowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunki tej akcji są bardzo proste i przejrzyste. Wystarczy założyć nowe konto na stronie internetowej bukmachera BetClic. Ten proces jest niezwykle przejrzysty i prosty. To wszystko sprawia, że nie zajmie zbyt wiele czasu!

Jednak trzeba pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE!!

Następnie wystarczy dokonać pierwszej wpłaty. To sprawi, że bukmacher BetClic przyzna równowartość depozytu. Dokładnie mówiąc przy wpłacie, np. w wysokości 600 PLN gracz otrzyma taką wartość w formie środków bonusowych! Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN!

Darmowy bonus na grę u bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty! Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej po rejestracji konta.

Oferta bukmachera!

Bukmacher BetClic jest już w pełni legalnym bukmacherem działającym na polskim rynku. Obstawienie u tego operatora jest zgodne z polskim prawem.

Gracze, którzy posiadają konto u tego bukmachera mogą korzystać z TV BetClic, gdzie to w pełni legalnie i to online mogą oglądać wydarzenia sportowe.

Dodatkowo dostępna jest już aplikacja mobilna tego operatora, gdzie to można obstawiać zakłady bukmacherskie z swojego urządzenia mobilnego!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułMniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów bukmacherskich w internecie. Promocje bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów. Kod promocyjny: BETONLINE